Karių pasaulis!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Karai sugrįžta!
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Mangolerio ginklų parduotuvė.

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Kipras
Admin



Pranešimų skaičius : 6
Join date : 2009-08-02

Mangolerio ginklų parduotuvė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mangolerio ginklų parduotuvė.   Mangolerio ginklų parduotuvė. I_icon_minitimeSk. 08 02, 2009 10:02 am

Ateik ir nusipirk kokį nori ginklą.
Atgal į viršų Go down
https://kariaiirkarai.lithuanianforum.com
Adelė

Adelė


Pranešimų skaičius : 10
Join date : 2010-09-21

Mangolerio ginklų parduotuvė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mangolerio ginklų parduotuvė.   Mangolerio ginklų parduotuvė. I_icon_minitimeAntr. 09 21, 2010 10:08 am

Į ginklų parduotuvę įvažiavo girta benamė, žaisline mašina. Atsitrenkė į duris ir įgriuvo į vidų. Pamatė pardavėją. Priėjo prie pardavėjo ir paprašė ginklo "pašaudyt į draugą". Nuo benamės klaikiai dvokė acetonu, o jos akys degė, kaip pamišėlės.
- Aš būti cirkas...- ji nelabai suvokė, ką šneka, paprasčiausiai kartojo anksčiau girdėtus žodžius.- skaičiai mano mėgstamiausi 1...ant 300..apie ką aš čia? na žaisiu pykšt pokšt...Daug šausiu...Ir jam duosiu į galvą, ir Elizai, ir tau, Mordauntai, dar bus.
Į parduotuvę įėjo Mordauntas: t.y perkarusi merga apsivilkus vyru. Taip, ji manė, kad yra vyras. Parduotuvėje pasirodė dar keli šios grupuotės nariai. Gišas, debilas, mazochistas, mėgstantis muštis, pjaustytis ir visaip kitaip save "smaginti", jo geriausias draugas Raulis, kuris nenormaliai jautriai į viską reaguodavo ( hipis), Hamletas, tuo metu spoksantis pastiręs tolumon, ir žviegiantis, kad jo tėvas su seneliu tolumoj atskrenda, ir žinoma Mordredas. Pardavėjo jausmų, pamačius šią grupuotę neįmanoma buvo apsakyti. Aišku, Raulis pralaužė ledus. Visi manė, kad pardavėjas nualps, kaip tas prie jo pribėjo kvykdamas -"broleli". Kol vyko šita scena, kiti vaišinosi pardavėjo sausainiais.
Atgal į viršų Go down
 
Mangolerio ginklų parduotuvė.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Karių pasaulis! :: Miestas :: Turgaviete.-
Pereiti į: